Το Επόμενο Λεωφορείο
Γραμμές
Στατιστικά Διαδρομών
Σχετικά
Επικοινωνία
Στάσεις
727 ΜΕΣΟΝΥΧΙ - ΑΓ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΩΣ 6ο ΓΕΝ. ΛΥΚΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ - ΜΕΣΗΜΕΡΙ)
#
Στάση
Χρόνος από Αφετηρία
Χρονομέτρηση
1
ΑΧΑΡΝΑΙ
00'
2
ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ
02'
3
ΕΡΙΒΑΣ
03'
4
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ
04'
5
ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑ
04'
6
Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ
05'
7
ΜΗΛΙΑΣ
06'
8
ΚΑΤΕΒΑΣΙΑΣ
06'
9
ΑΜΑΞΟΣΤΑΣΙΟ
07'
10
7η ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
09'
11
6η ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
09'
12
5η ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
10'
13
4η ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
11'
14
3η ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΙΓΜΕ
11'
15
ΜΟΛΑΣ
15'
16
1η ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15'
17
2η ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16'
18
ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΣ
17'
19
3η ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
17'
20
4η ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
18'
21
5η ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19'
22
ΕΡΕΣΣΟΥ
19'
23
6η ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
20'
24
7η ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
20'
25
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ
21'
26
ΕΡΙΒΑΣ
21'
27
ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
22'
28
ΜΕΣΟΝΥΧΙΟΥ
23'
29
ΤΕΡΜΑ - ΑΠΟΒΙΒΑΣΗ
24'
30
1η ΜΕΣΟΝΥΧΙΟΥ
28'
31
ΑΤΛΑΝΤΟΣ
28'
32
3η ΜΕΣΟΝΥΧΙΟΥ
28'
33
4η ΜΕΣΟΝΥΧΙΟΥ
29'
34
5η ΜΕΣΟΝΥΧΙΟΥ
30'
35
6η ΜΕΣΟΝΥΧΙΟΥ
30'
36
7η ΜΕΣΟΝΥΧΙΟΥ
31'
37
8η ΜΕΣΟΝΥΧΙΟΥ
32'
38
9η ΜΕΣΟΝΥΧΙΟΥ
32'
39
15η ΠΑΡΝΗΘΟΣ
33'
40
14η ΠΑΡΝΗΘΟΣ
33'
41
13η ΠΑΡΝΗΘΟΣ
34'
42
12η ΠΑΡΝΗΘΟΣ
34'
43
ΟΤΕ
35'
44
11η ΠΑΡΝΗΘΟΣ
35'
45
10η ΠΑΡΝΗΘΟΣ
36'
46
ΑΧΑΡΝΑΙ
38'