Πρόγραμμα Στάσης
ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ (Χρόνος από αφετηρία: 00:39)
Ώρα |
Δευτέρα-Παρασκευή |
Σάββατο |
Κυριακή |
6 |
06:29 06:54 |
06:34 |
06:44 |
7 |
07:19 07:49 |
07:09 07:49 |
07:24 |
8 |
08:19 08:49 |
08:19 08:54 |
08:09 08:54 |
9 |
09:19 09:49 |
09:24 09:59 |
09:29 |
10 |
10:19 10:49 |
10:34 |
10:09 10:49 |
11 |
11:19 11:49 |
11:09 11:39 |
11:29 |
12 |
12:19 12:49 |
12:09 12:39 |
12:09 12:49 |
13 |
13:19 13:49 |
13:09 13:39 |
13:29 |
14 |
14:19 14:49 |
14:09 14:39 |
14:09 14:49 |
15 |
15:19 15:49 |
15:09 15:39 |
15:29 |
16 |
16:19 16:44 |
16:09 16:39 |
16:09 16:49 |
17 |
17:14 17:44 |
17:19 17:54 |
17:24 17:59 |
18 |
18:14 18:44 |
18:29 |
18:39 |
19 |
19:24 19:59 |
19:04 19:39 |
19:19 |
20 |
20:39 |
20:19 20:59 |
20:04 20:54 |
21 |
21:19 21:59 |
21:49 |
21:44 |
22 |
22:39 |
22:39 |
22:34 |