Πρόγραμμα Στάσης
ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ (Χρόνος από αφετηρία: 00:00)
Ώρα |
Δευτέρα-Παρασκευή |
Σάββατο |
Κυριακή |
6 |
06:05 06:25 06:45 |
06:05 06:40 |
|
7 |
07:05 07:30 07:50 |
07:20 07:55 |
07:45 |
8 |
08:10 08:30 08:50 |
08:25 08:55 |
08:25 |
9 |
09:10 09:30 09:50 |
09:20 09:50 |
09:05 09:45 |
10 |
10:15 10:45 |
10:20 10:50 |
10:25 10:50 |
11 |
11:05 11:25 11:45 |
11:20 11:50 |
11:10 11:30 11:55 |
12 |
12:10 12:30 12:55 |
12:20 12:50 |
12:15 12:35 12:55 |
13 |
13:151 13:35 13:55 |
13:15 13:40 |
13:20 13:40 |
14 |
14:15 14:35 |
14:05 14:25 14:50 |
14:00 14:20 14:45 |
15 |
15:00 15:20 15:40 |
15:15 15:40 |
15:05 15:30 |
16 |
16:00 16:20 16:40 |
16:05 16:25 16:50 |
16:00 16:30 16:55 |
17 |
17:00 17:20 17:40 |
17:10 17:35 |
17:20 17:45 |
18 |
18:05 18:35 |
18:00 18:20 18:40 |
18:25 |
19 |
19:00 19:20 19:45 |
19:05 19:25 19:45 |
19:10 19:55 |
20 |
20:10 20:35 |
20:05 20:25 20:45 |
20:40 |
21 |
21:05 21:35 |
21:15 21:55 |
|
22 |
22:05 |
|
|
# |
Εξαιρέσεις |
1 |
ΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΑΤΑ ΘΑ ΔΙΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ. |