Πρόγραμμα Στάσης
Ο.Τ.Ε (Χρόνος από αφετηρία: 00:46)
Ώρα |
Δευτέρα-Παρασκευή |
Σάββατο |
Κυριακή |
6 |
06:51 |
06:51 |
|
7 |
07:11 07:31 07:51 |
07:26 |
|
8 |
08:16 08:36 08:56 |
08:06 08:41 |
08:31 |
9 |
09:16 09:36 09:56 |
09:11 09:41 |
09:11 09:51 |
10 |
10:16 10:36 |
10:06 10:36 |
10:31 |
11 |
11:01 11:31 11:51 |
11:06 11:36 |
11:11 11:36 11:56 |
12 |
12:11 12:31 12:56 |
12:06 12:36 |
12:16 12:41 |
13 |
13:16 13:41 |
13:06 13:36 |
13:01 13:21 13:41 |
14 |
14:011 14:21 14:41 |
14:01 14:26 14:51 |
14:06 14:26 14:46 |
15 |
15:01 15:21 15:46 |
15:11 15:36 |
15:06 15:31 15:51 |
16 |
16:06 16:26 16:46 |
16:01 16:26 16:51 |
16:16 16:46 |
17 |
17:06 17:26 17:46 |
17:11 17:36 17:56 |
17:16 17:41 |
18 |
18:06 18:26 18:51 |
18:21 18:46 |
18:06 18:31 |
19 |
19:21 19:46 |
19:06 19:26 19:51 |
19:11 19:56 |
20 |
20:06 20:31 20:56 |
20:11 20:31 20:51 |
20:41 |
21 |
21:21 21:51 |
21:11 21:31 |
21:26 |
22 |
22:21 22:51 |
22:01 22:41 |
|
# |
Εξαιρέσεις |
1 |
ΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΑΤΑ ΘΑ ΔΙΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ. |