Πρόγραμμα Στάσης
ΓΕΦΥΡΑ (Χρόνος από αφετηρία: 01:09)
Ώρα |
Δευτέρα-Παρασκευή |
Σάββατο |
Κυριακή |
7 |
07:14 07:34 07:54 |
07:14 07:49 |
|
8 |
08:14 08:39 08:59 |
08:29 |
08:54 |
9 |
09:19 09:39 09:59 |
09:04 09:34 |
09:34 |
10 |
10:19 10:39 10:59 |
10:04 10:29 10:59 |
10:14 10:54 |
11 |
11:24 11:54 |
11:29 11:59 |
11:34 11:59 |
12 |
12:14 12:34 12:54 |
12:29 12:59 |
12:19 12:39 |
13 |
13:19 13:39 |
13:29 13:59 |
13:04 13:24 13:44 |
14 |
14:04 14:241 14:44 |
14:24 14:49 |
14:04 14:29 14:49 |
15 |
15:04 15:24 15:44 |
15:14 15:34 15:59 |
15:09 15:29 15:54 |
16 |
16:09 16:29 16:49 |
16:24 16:49 |
16:14 16:39 |
17 |
17:09 17:29 17:49 |
17:14 17:34 17:59 |
17:09 17:39 |
18 |
18:09 18:29 18:49 |
18:19 18:44 |
18:04 18:29 18:54 |
19 |
19:14 19:44 |
19:09 19:29 19:49 |
19:34 |
20 |
20:09 20:29 20:54 |
20:14 20:34 20:54 |
20:19 |
21 |
21:19 21:44 |
21:14 21:34 21:54 |
21:04 21:49 |
22 |
22:14 22:44 |
22:24 |
|
23 |
23:14 |
23:04 |
|
# |
Εξαιρέσεις |
1 |
ΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΑΤΑ ΘΑ ΔΙΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ. |