Πρόγραμμα Στάσης
ΝΟΜΑΡΧΙΑ (Χρόνος από αφετηρία: 00:21)
Ώρα |
Δευτέρα-Παρασκευή |
Σάββατο |
Κυριακή |
6 |
06:26 06:46 |
06:26 |
|
7 |
07:06 07:26 07:51 |
07:01 07:41 |
|
8 |
08:11 08:31 08:51 |
08:16 08:46 |
08:06 08:46 |
9 |
09:11 09:31 09:51 |
09:16 09:41 |
09:26 |
10 |
10:11 10:36 |
10:11 10:41 |
10:06 10:46 |
11 |
11:06 11:26 11:46 |
11:11 11:41 |
11:11 11:31 11:51 |
12 |
12:06 12:31 12:51 |
12:11 12:41 |
12:16 12:36 12:56 |
13 |
13:16 13:361 13:56 |
13:11 13:36 |
13:16 13:41 |
14 |
14:16 14:36 14:56 |
14:01 14:26 14:46 |
14:01 14:21 14:41 |
15 |
15:21 15:41 |
15:11 15:36 |
15:06 15:26 15:51 |
16 |
16:01 16:21 16:41 |
16:01 16:26 16:46 |
16:21 16:51 |
17 |
17:01 17:21 17:41 |
17:11 17:31 17:56 |
17:16 17:41 |
18 |
18:01 18:26 18:56 |
18:21 18:41 |
18:06 18:46 |
19 |
19:21 19:41 |
19:01 19:26 19:46 |
19:31 |
20 |
20:06 20:31 20:56 |
20:06 20:26 20:46 |
20:16 |
21 |
21:26 21:56 |
21:06 21:36 |
21:01 |
22 |
22:26 |
22:16 |
|
# |
Εξαιρέσεις |
1 |
ΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΑΤΑ ΘΑ ΔΙΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ. |