Πρόγραμμα Στάσης
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ (Χρόνος από αφετηρία: 00:23)
Ώρα |
Δευτέρα-Παρασκευή |
Σάββατο |
Κυριακή |
6 |
06:28 06:48 |
06:28 |
|
7 |
07:08 07:28 07:53 |
07:03 07:43 |
|
8 |
08:13 08:33 08:53 |
08:18 08:48 |
08:08 08:48 |
9 |
09:13 09:33 09:53 |
09:18 09:43 |
09:28 |
10 |
10:13 10:38 |
10:13 10:43 |
10:08 10:48 |
11 |
11:08 11:28 11:48 |
11:13 11:43 |
11:13 11:33 11:53 |
12 |
12:08 12:33 12:53 |
12:13 12:43 |
12:18 12:38 12:58 |
13 |
13:18 13:381 13:58 |
13:13 13:38 |
13:18 13:43 |
14 |
14:18 14:38 14:58 |
14:03 14:28 14:48 |
14:03 14:23 14:43 |
15 |
15:23 15:43 |
15:13 15:38 |
15:08 15:28 15:53 |
16 |
16:03 16:23 16:43 |
16:03 16:28 16:48 |
16:23 16:53 |
17 |
17:03 17:23 17:43 |
17:13 17:33 17:58 |
17:18 17:43 |
18 |
18:03 18:28 18:58 |
18:23 18:43 |
18:08 18:48 |
19 |
19:23 19:43 |
19:03 19:28 19:48 |
19:33 |
20 |
20:08 20:33 20:58 |
20:08 20:28 20:48 |
20:18 |
21 |
21:28 21:58 |
21:08 21:38 |
21:03 |
22 |
22:28 |
22:18 |
|
# |
Εξαιρέσεις |
1 |
ΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΑΤΑ ΘΑ ΔΙΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ. |