Πρόγραμμα Στάσης
ΠΥΡΓΟΣ (Χρόνος από αφετηρία: 01:11)
Ώρα |
Δευτέρα-Παρασκευή |
Σάββατο |
Κυριακή |
7 |
07:16 07:36 07:56 |
07:16 07:51 |
|
8 |
08:16 08:41 |
08:31 |
08:56 |
9 |
09:01 09:21 09:41 |
09:06 09:36 |
09:36 |
10 |
10:01 10:21 10:41 |
10:06 10:31 |
10:16 10:56 |
11 |
11:01 11:26 11:56 |
11:01 11:31 |
11:36 |
12 |
12:16 12:36 12:56 |
12:01 12:31 |
12:01 12:21 12:41 |
13 |
13:21 13:41 |
13:01 13:31 |
13:06 13:26 13:46 |
14 |
14:06 14:261 14:46 |
14:01 14:26 14:51 |
14:06 14:31 14:51 |
15 |
15:06 15:26 15:46 |
15:16 15:36 |
15:11 15:31 15:56 |
16 |
16:11 16:31 16:51 |
16:01 16:26 16:51 |
16:16 16:41 |
17 |
17:11 17:31 17:51 |
17:16 17:36 |
17:11 17:41 |
18 |
18:11 18:31 18:51 |
18:01 18:21 18:46 |
18:06 18:31 18:56 |
19 |
19:16 19:46 |
19:11 19:31 19:51 |
19:36 |
20 |
20:11 20:31 20:56 |
20:16 20:36 20:56 |
20:21 |
21 |
21:21 21:46 |
21:16 21:36 21:56 |
21:06 21:51 |
22 |
22:16 22:46 |
22:26 |
|
23 |
23:16 |
23:06 |
|
# |
Εξαιρέσεις |
1 |
ΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΑΤΑ ΘΑ ΔΙΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ. |