Το Επόμενο Λεωφορείο
Γραμμές
Στατιστικά Διαδρομών
Σχετικά
Επικοινωνία
Πρόγραμμα Στάσης
319 ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΗ - ΕΚΠΤ. ΧΩΡΙΟ ΣΠΑΤΑ (ΑΠΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΠΑΤΩΝ)
ΓΙΑΝΝΑ (Χρόνος από αφετηρία: 00:20)
Ώρα
Δευτέρα-Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
5
05:40
1
05:40
1
6
06:05
1
06:35
1
06:20
1
7
07:30
1
8
08:10
1
#
Εξαιρέσεις
1
ΤΟ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΕΚΤΕΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΠΑΤΩΝ (ΣΤΑΣΗ ΤΕΡΜΑ).