Πρόγραμμα Στάσης
ΓΕΦΥΡΑ ΑΓ. ΑΝΝΗΣ (Χρόνος από αφετηρία: 00:23)
Ώρα |
Δευτέρα-Παρασκευή |
Σάββατο |
Κυριακή |
5 |
05:23 05:53 |
05:23 05:53 |
|
6 |
06:18 06:43 |
06:23 06:53 |
06:28 |
7 |
07:08 07:33 07:53 |
07:18 07:48 |
07:13 |
8 |
08:13 08:33 08:48 |
08:13 08:38 |
08:03 08:48 |
9 |
09:03 09:23 09:43 |
09:08 09:33 09:58 |
09:33 |
10 |
10:03 10:18 10:38 10:58 |
10:28 10:58 |
10:13 10:48 |
11 |
11:18 11:33 11:48 |
11:23 11:48 |
11:28 |
12 |
12:08 12:28 12:48 |
12:13 12:38 |
12:03 12:38 |
13 |
13:08 13:23 13:38 13:58 |
13:03 13:28 13:48 |
13:13 13:48 |
14 |
14:18 14:38 14:58 |
14:13 14:38 |
14:28 |
15 |
15:18 15:38 15:58 |
15:03 15:23 15:48 |
15:03 15:33 |
16 |
16:18 16:33 16:53 |
16:08 16:33 16:53 |
16:08 16:43 |
17 |
17:13 17:28 17:48 |
17:13 17:38 |
17:23 |
18 |
18:08 18:33 18:53 |
18:03 18:23 18:43 |
18:03 18:43 |
19 |
19:18 19:38 19:58 |
19:03 19:23 19:53 |
19:28 |
20 |
20:23 20:48 |
20:23 20:58 |
20:18 |
21 |
21:13 21:38 |
21:28 21:58 |
21:18 |
22 |
22:03 22:28 22:58 |
22:28 22:53 |
22:43 |
23 |
23:23 23:53 |
23:23 23:53 |
|