Το Επόμενο Λεωφορείο
Γραμμές
Στατιστικά Διαδρομών
Σχετικά
Επικοινωνία
Πρόγραμμα Στάσης
728 ΑΧΑΡΝΑΙ- ΑΓ.ΠΕΤΡΟΣ- ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΛΑΤΩΝΑΣ (ΑΠΟ ΑΓ.Ι.ΡΩΣΟ ΕΩΣ ΣΤ.ΛΑΡΙΣΗΣ)
ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΑ (Χρόνος από αφετηρία: 00:36)
Ώρα