Το Επόμενο Λεωφορείο
Γραμμές
Στατιστικά Διαδρομών
Σχετικά
Επικοινωνία
Πρόγραμμα Στάσης
819 ΠΕΡΑΜΑ - ΝΕΚΡ. ΣΧΙΣΤΟΥ
ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝEΙΟΥ (Χρόνος από αφετηρία: 00:06)
Ώρα
Δευτέρα-Παρασκευή
Κυριακή,Σάββατο
7
07:36
8
08:26
9
09:16
09:36
10
10:06
10:26
11
11:16
11:36
12
12:06
12:56
12:26
13
13:46
13:16
14
14:36
14:06
14:56
15
15:26
15:46
16
16:21
17
17:21