Το Επόμενο Λεωφορείο
Γραμμές
Στατιστικά Διαδρομών
Σχετικά
Επικοινωνία
Πρόγραμμα Στάσης
841 ΠΕΡΑΜΑ - ΣΤ. ΝΙΚΑΙΑ (ΑΠΟ ΟΜΟΝΟΙΑ ΕΩΣ ΠΕΡΑΜΑ)
ΠΛΑΚΟΥΔΑ (Χρόνος από αφετηρία: 00:46)
Ώρα
Δευτέρα-Παρασκευή
6
06:01
1
#
Εξαιρέσεις
1
ΤΟ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΕΚΤΕΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑΝΔΡΟΥ