Το Επόμενο Λεωφορείο
Γραμμές
Στατιστικά Διαδρομών
Σχετικά
Επικοινωνία
Πρόγραμμα Στάσης
861Β ΕΛΕΥΣΙΝΑ - ΜΑΝΔΡΑ - ΒΙΛΙΑ - ΕΡΥΘΡΕΣ
ΑΓ. ΣΩΤΗΡΑΣ (Χρόνος από αφετηρία: 00:31)
Ώρα
Δευτέρα-Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
8
08:01
08:01
9
09:11
10
11
12
13
13:01
13:01
13:11
14
15
16
16:11
16:31
16:16
17
18
18:31
18:31
18:31