Το Επόμενο Λεωφορείο
Γραμμές
Στατιστικά Διαδρομών
Σχετικά
Επικοινωνία
Πρόγραμμα Στάσης
861Β ΕΛΕΥΣΙΝΑ - ΜΑΝΔΡΑ - ΒΙΛΙΑ - ΕΡΥΘΡΕΣ
ΑΓΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ (Χρόνος από αφετηρία: 00:56)
Ώρα
Δευτέρα-Παρασκευή
Σάββατο
Κυριακή
8
08:26
08:26
9
09:36
10
11
12
13
13:26
13:26
13:36
14
15
16
16:36
16:56
16:41
17
18
18:56
18:56
18:56