Πρόγραμμα Στάσης
ΣΤΡΟΦΗ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (Χρόνος από αφετηρία: 00:16)
Ώρα |
Δευτέρα-Παρασκευή |
Σάββατο |
Κυριακή |
5 |
05:46 |
05:46 |
05:46 |
6 |
06:01 06:21 06:36 06:51 |
06:16 06:41 |
06:21 06:51 |
7 |
07:01 07:16 07:26 07:36 07:46 07:56 |
07:11 07:36 |
07:16 07:46 |
8 |
08:06 08:21 08:36 08:46 08:56 |
08:06 08:31 08:51 |
08:11 08:41 |
9 |
09:06 09:16 09:26 09:41 09:51 |
09:11 09:31 09:51 |
09:11 09:36 |
10 |
10:01 10:11 10:21 10:36 10:51 |
10:11 10:31 10:51 |
10:01 10:31 |
11 |
11:06 11:21 11:36 11:46 |
11:11 11:31 11:51 |
11:01 11:26 11:46 |
12 |
12:01 12:11 12:21 12:31 12:41 12:51 |
12:11 12:31 12:51 |
12:11 12:31 12:56 |
13 |
13:06 13:21 13:36 13:51 |
13:11 13:31 13:51 |
13:26 13:51 |
14 |
14:06 14:21 14:31 14:41 14:51 |
14:11 14:31 14:51 |
14:16 14:36 |
15 |
15:01 15:16 15:31 15:46 |
15:11 15:31 15:51 |
15:01 15:26 15:51 |
16 |
16:06 16:21 16:36 16:51 |
16:11 16:31 16:51 |
16:16 16:36 |
17 |
17:06 17:21 17:36 17:51 |
17:11 17:26 17:46 |
17:01 17:26 17:56 |
18 |
18:11 18:31 18:51 |
18:06 18:26 18:46 |
18:26 18:56 |
19 |
19:06 19:26 19:41 |
19:01 19:21 19:41 |
19:26 |
20 |
20:01 20:26 20:46 |
20:01 20:26 20:56 |
20:01 20:36 |
21 |
21:11 21:41 |
21:21 21:46 |
21:11 21:46 |
22 |
22:06 22:31 22:56 |
22:16 22:46 |
22:21 |
23 |
23:26 23:51 |
23:16 23:46 |
23:01 23:41 |